O nás

   
sc01 sc01 sc01
 

Každý den jsme tady pro vás.

Ať už nakupujete, posíláte nepotřebnou věc dál nebo jste profesionální prodejce a nabízíte nové zboží, Aukro vám s tím pomůže. Věříme, že každá věc má svého kupce, stejně jako každá aukce má svého vítěze.

Jak šel čas...

Už je nás registrováno více než 3,8 milionů. Spouštíme novou službu Aukrobot, která vám ušetří čas a pomůže vydělat peníze při vyklízení bytu, půdy či sklepa.Blogujeme samé dobré nápady na Aukroblogu. O bydlení, zahradničení, módě, životním stylu i obchodování na Aukru.Stejně jako vy, chceme, aby Aukro bylo místem pro bezpečný a pohodlný nákup. Proto jsme zjednodušili reklamaci. Když váš malý nákup nevyjde podle vašich představ, vrátíme vám do 14 dnů peníze. Čtěte podmínky Programu ochrany kupujících.Počet registrovaných zákazníků na Aukru přesáhl hranici 3 000 000!Na Aukru se zaregistroval 2,5miliontý Čech. Navíc si své zboží můžete vyzvednout v kamenné pobočce – v AukroPointu.Aukro se stává členem skupiny Allegro Group. S našimi nejlepšími prodejci Aukro+ jsme podepsali smlouvu a kupujícím tak garantujeme jejich profesionální služby. Nově u nás zaplatíte kartou nebo rychlým on-line převodem a nakoupíte i bez registrace.Na Aukru obchoduje už více než 1 milion registrovaných Čechů. Aukro se otevírá profesionálním prodejcům, u kterých mohou kupující vrátit či reklamovat zboží jako v e‑shopu.Hájíme práva kupujících prostřednictvím nově spuštěného Programu ochrany kupujících.V srpnu 2003 vzniklo Aukro, jediný obchodní portál v Česku, který podporuje aukce i prodej a nákup za pevné ceny.


Lidé v Aukru

O vaši spokojenost se stará tým odborníků ve Zlíně.
Mezi ně patří také:

 • Dominik Jambor

  Dominik Jambor

  Manažer péče o zákazníky

  Dominik je se svým týmem v každodenním kontaktu s našimi zákazníky a zná tak dobře jejich potřeby a přání.

 • Michaela Balarinová

  PR manažerka

  Zajímá vás, co je v Aukru nového, koho v charitativní aukci podpoříme příště, nebo třeba kolik předmětů se už prodalo přes Aukrobota? Míša pracuje na tom, abyste správnou odpověď na jakýkoliv dotaz dostali včas.

Budeme rádi za vaše dotazy a návrhy. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, obraťte se na náš zákaznický servis přes kontaktní formulář

Potřebujete poradit?

Napište nám přes kontaktní formulář, nebo zavolejte 573 775 577 ve všední dny od 9 do 18 hodin Více informací

Kdy psát?

Když je potřeba pracovat s osobními údaji.

Kdy volat?

Když něco není jasné.
Blokace Funkčnost a pravidla
Zrušené nabídky Registrace a zrušení účtu
Hlášení v rozporu s pravidly Obecné dotazy k poplatkům
Technické výpadky Obecné dotazy k PayU
Zneužité údaje  

Najdete nás také na sociálních sítích:  Facebbok   Twitter

Sjednali jste si s námi obchodní schůzku?

Máte-li dotaz k obchodování na Aukru, kontaktujte nás prosím přes kontaktního formulář nebo telefonní linku. Na pobočkách tyto dotazy nevyřizujeme. Děkujeme za pochopení.

Zlín

AUKRO s.r.o.
nám. T. G. Masaryka 1280
760 01 Zlín

Mapa Zlín

Ocenění

 • Superbrands Award

  Internetové obchodování
  Ocenění v roce 2013
 • Internetový obchod roku

  GE Money Bank Obchodník roku
  1. místo v letech 2011, 2010, 2009
 • Křišťálová lupa

  Internetové obchodování
  1. místo v letech 2011, 2010, 2009, 2008

Provozovatel

AUKRO s.r.o. se sídlem nám. T. G. Masaryka 1280, 760 01 Zlín, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně v oddíle C, vložka 94903.

AUKRO s.r.o.
nám. T. G. Masaryka 1280
760 01 Zlín
IČO: 05360722